SYSTEMY JAKOŚCI

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym i długofalowym zwalczaniu szkodników w miejscach, gdzie stanowią one szczególne zagrożenie. Szczególnie zakłady gastronomiczne, magazyny żywności. Skuteczność naszych działań jest główną przyczyną wzrostu popularności naszej oferty, którą wybrało już wielu przedsiębiorców. Skorzystanie z naszych rozwiązań oznacza całkowite pozbycie się problemu oraz zapewnienie bezpieczeństwa firmie, produktom oraz klientom

Pierwszym etapem współpracy z naszą firmą jest podpisanie umowy, w której zostanie określony zakres naszego działania oraz zostaną ustalone indywidualne warunki świadczenia usług, dostosowane do realnych potrzeb i zagrożeń, z jakimi zmagają się nasi klienci.

Zakres świadczenia usług jest dostosowywany do aktualnych potrzeb, które zostaną określone na podstawie analizy przeprowadzanej w miejscu wykonania instalacji przeciw szkodnikom tuż po podpisaniu umowy oraz w trakcie okresowych przeglądów.

Na tej podstawie przygotowywana jest instalacja mogąca skutecznie chronić naszych klientów. Zostaje ona wówczas zainstalowana w docelowym miejscu przez naszych specjalistów.

Do zainstalowanej przez nas instalacji zostaje stworzona dokumentacja, pozwalająca na właściwą jej obsługę oraz potwierdzająca wymagane przepisami właściwości. Dodatkowo każda dokumentacja jest dostosowana do poszczególnych wymogów związanych z systemami jakości obowiązujących w określonych miejscach. Dla przykładu można wymienić, że nasza firma spełnia wymagania HACCP, AiB, GMP, GHP, BRC, IFS, standard TESCO.

Każda wykonana przez nas instalacja podlega comiesięcznemu przeglądowi. Wówczas też dokonywana jest analiza skuteczności i podejmowane są decyzje w zakresie ewentualnych poprawek.

W przypadku wykrycia szkodników zapewniamy klientom bezpłatne interwencje zapewniające ich usunięcie.

CENNIK

Na cenę prowadzenia kompleksowego zabezpieczenia przed szkodnikami ma wpływ bardzo wiele czynników. Z tego powodu wszystkie usługi tego typu wyceniamy indywidualnie. W razie zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

RODZAJE SYSTEMÓW JAKOŚCI

Nasze działania oraz stosowany sprzęt jest zgodny z normami jakości:

GHP (z ang. Good Hygienic Practice) i GMP (z ang. Good Manufacturing Practice) czyli Dobra Praktyka Higieniczna i Dobra Praktyka Produkcyjna to dwa podstawowe systemy mające na celu utrzymanie odpowiedniej kontroli higieny środowiska pracy i procesów technologicznych jakie zachodzą w firmie branży żywnościowej

HACCP (ang. Hazard Analysis and Critical Control Points) – System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli, zwany dalej „systemem HACCP”, AiB.

BRC to międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności, wymagany przez większość hipermarketów pochodzenia brytyjskiego, ponieważ został opracowany w Wielkiej Brytanii, zgodnie z wymaganiami tamtejszych sieci handlowych.

TESCO FOOD MANUFACTURING STANDARD (TFMS)

Sieć handlowa Tesco opracowała własny standard bezpieczeństwa żywności dla dostawców dostarczających produktu pod marką własną.

Oraz FSC i AiB.

ETAPY WDRAŻANIA

W każdej sytuacji pierwszym etapem współpracy z naszą firmą jest określenie zagrożenia oraz dostosowanie metod działania, zgodnych z indywidualnymi potrzebami.

Po akceptacji proponowanych rozwiązań podpisana zostaje umowa, określająca warunki współpracy.

Kolejny etap to projekt i wykonanie skutecznego systemu ochrony oraz sporządzenie dokumentacji na ten temat. Każdy klient ma zagwarantowaną comiesięczną inspekcję i ocenę zastosowanych rozwiązań. Dodatkowo w przypadku stwierdzenia obecności szkodników, bezpłatnie zostanie wykonana ich likwidacja.

CZEGO UŻYWAMY

W naszej firmie wykorzystujemy najwyższej jakości rozwiązania, które zapewniają nie tylko zwiększenie skuteczności naszych działań, ale również zmniejszenie kosztów świadczonych usług. To właśnie dzięki temu mamy możliwość zaoferowania bardzo dobrej jakości usług w przystępnej cenie.

Sprzęt, jaki wykorzystujemy, to między innymi:

Karmniki – Seria AF pochodząca od jednego z najbardziej cenionych producentów w tej branży, Killgerm. Cechują się one niezwykłą skutecznością oraz zabezpieczeniami, dzięki którym mogą być użyte w niemal każdym miejscu. Wykonane są z bardzo dobrej jakości plastiku.

Chwytacze – Pułapka wykonana z plastiku przez jedną z najlepszych firm, prowadzących produkcję na terenie Wielkiej Brytanii. Wykonana z niezwykle trwałego tworzywa, odporna na złe warunki atmosferyczne oraz wilgoć może być stosowana również na zewnątrz.

Detektory owadów biegających – Jest to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala monitorować sytuację i szybkie wykrycie insektów oraz ich identyfikację. Dzięki temu możliwe staje się szybkie podjęcie działań zmierzających do skuteczne eliminacji szkodników.