ZWALCZANIE KRETÓW

Proponujemy Państwu zwalczanie kretów metodą gazową. Usługa polega na umieszczeniu środka chemicznego w kopcach kretów. Preparat wchodzi w reakcję z wilgocią znajdującą się w glebie i wytwarza bardzo toksyczny gaz, który rozprzestrzenia się po korytarzach kreta.

CENNIK

Zwalczanie kretów
Powyższe ceny są cenami orientacyjnymi. Na cenę ma wpływ wiele czynników: rodzaj szkodnika, charakterystyka obiektu, stosowane metody itp. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

ZWALCZANIE KRETÓW

Zwalczanie kretów po przez gazowanie nor można przeprowadzać w odległości co najmniej 5 metrów od parków, lasów i zabudowań ze względu na niebezpieczeństwo zatrucia. Stosowany przez nas środek jest dopuszczony do sprzedaży i stosowania tylko przez specjalnie wykwalifikowane osoby, które przeszły odpowiednie szkolenie i zaliczyli egzamin. Jest to najbardziej profesjonalna metoda zwalczania kretów. Stosowane przez nas środki mają pełną dokumentację wymaganą do dopuszczenia preparatu do użytku.

OPIS GRYZONI

CZEGO UŻYWAMY

Środki chemiczne stosowane przez naszą firmę są dopuszczone przez Ministerstwo Zdrowia do stosowania na terenie całego kraju. Nasza firma stosuje preparaty najnowszej generacji tylko i wyłącznie renomowanych firm z kraju jak i z zagranicy.
Nazwa preparatu Substancja czynna Przeznaczenie Producent Charakterystyka / Pozwolenie
Quickphos Pellets 56 GE fosforek glinu 56% owady, gryzonie UPL
Quickphos Tablets 56 GE fosforek glinu 56% owady, gryzonie UPL
Phostoxin 56 GE fosforek glinu 56% owady, gryzonie Solfum